Gavus pagal siųstus tiekėjams užsakymus prekes, medžiagas ar sąskaitą už atliktus darbus, pasirenkamas siųstas tiekėjui užsakymas ir sutikrinama ar viskas gauta, taip kaip užsakyta.

 

Gavimo patvirtinimo metu, programa automatiškai užpajamuoja gautas prekes (plačiau apie prekių pajamavimą žr. sandėlių valdymo aprašyme).

 

Kartu programa užsakymų tiekėjams sąraše ir klientų užsakymų sąraše parodo datą, kada buvo gautos prekės. Pagal tai vadybininkas gali greičiau atrasti kurie užsakymai tiekimui įvykdyti, o kurie ne.

 

Be to, kai pasirenkamas užsakymas tiekėjui, kad iš jo pajamuoti prekes, programa parodo kokiam kliento užsakymui skirtos gautos prekės.

 

Kadangi paslaugos dažniausiai, o kartais ir prekės, perkamos tam tikram kliento užsakymo įvykdymui, tai užregistruoti (užpajamuoti) jų gavimą galima ir iš perduotų tiekimui klientų užsakymų sąrašo. Pasirinkus kliento užsakymą , jis patvirtinamas kaip įvykdytas, o programa automatiškai užpajamuoja paslaugas ar prekes į sandėlį, kurios vėliau automatiškai nurašomos formuojant klientui PVM sąskaitą- faktūrą.

  Sprendimų ir variantų platesnis aprašymas
  Užsakymo tiekėjui (subrangovui) įvykdymo registracija pajamuojant iš jam siųsto užsakymo
 


 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2023 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt