Programa  iš klientų užsakymų paskaičiuoja ir Ganto grafiko pavidalu parodo kalendoriuje  iki kada staklės ir darbo centrai turi užsakymų, bei parodo koks kiekvienų stalių planuojamas apkrovimas einamąjį mėnesį.

Staklių apkrovimo grafiko paskaičiavimui naudojami užsakytiems gaminiams pagaminti reikalingų gamybinių operacijų trukmės. Šios trukmės arba žinomos iš anksto gaminiui, jei gaminys standartinis, arba  programa jas paskaičiuoja komercinio pasiūlymo ruošimo metu.

Kad grafikas nesitęstų iki begalybės, gamybinės operacijos nebeįtraukiamos į skaičiavimus kai jos atliekamos ir gaminys pagaminamas.

Patogu, kad kiekvieną kartą atidarius grafiką, jis formuojamas nuo tos dienos.

AIVA 9001 programoje realizuotos taip pat ir ataskaitos, kurios diagramų pavidalu parodo paskaičiuotą ir faktinį staklių apkrovimą

 

 

 Staklių ir darbo centrų užimtumo kalendorinio Ganto grafiko nauda:

1)      Komercijos skyriuje priimant naują kliento užsakymą pagal darbo centrų  apkrovimo grafiką galima operatyviai įvertinti kada gali būti pagamintas naujas užsakymas ir taip tiksliau numatyti užsakymo įvykdymo terminą.

2)      Staklių apkrovimo grafikas padeda gamybos vadovui operatyviai nustatyti gamybos „butelio kakliukus“ ir imtis priemonių jiems pašalinti.

Staklių užimtumo grafiko modulio įdiegimui dar reikalingi AIVA Komercijos modulis ir AIVA Sandėlio modulis.

 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2023 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt