Vykdant ĮVAIRIUS projektus reikalinga paskaičiuoti projekto sąmatą ir po to realias projekto išlaidas, suplanuoti projekto darbus paskirti vykdytojus ir kontroliuoti darbų vykdymą. Vykdant stambius projektus šių uždavinių įvykdymas reikalauja daug darbo sąnaudų, sunku laiku viską aprėpti ir sukontroliuoti.

 

„AIVA  9001“ programoje automatizuojami ne tik virš minėti uždaviniai , bet taip pat ir komercinė veikla- įmonės paslaugų marketingas, darbas su potencialiais klientais, komercinių pasiūlymų ir sutarčių ruošimas, bei buhalterinė apskaita.

 

Programa galima pritaikyti įvairiems projektams-statybiniams, informacinių technologijų, architektūros ir pan.

 

Automatizavus įmonės valdymo procesus ir įdiegus naujus darbo metodus, įmonėje gaunama reali ekonominė nauda, kadangi sumažėja darbo sąnaudos, didesnė tikimybė kad daugiau projektų bus atlikti laiku. 

 

 

Programą „AIVA 9001“ galima diegti moduliais. Kiekvieno modulio efektyvumas padidėja maždaug dvigubai, jei jis naudojamas kartu su kitais programos moduliais.

 

  Sprendimų ir variantų platesnis aprašymas
  Projektų sąmatos paskaičiavimo, komercinių pasiūlymų, sutarčių , sąskaitų paruošimo, užsakymų priėmimo, vykdymo valdymo ir apskaitos sistema
  AIVA 9001 - CRM, projektų ir verslo valdymo sistema
 


 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2023 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt