Programinė įranga praėjimo apskaitai   skirta surinkti darbuotojų atėjimo/išėjimo duomenis iš  praėjimo kontrolės įrenginių   ir juos atvaizduoti vadovams patogioje formoje. Kontrolės įrenginių gali būti daug ir įvairiuose miestuose, jei įmonė juose turi savo filialus ar objektus, kuriuose vykdo darbus.

 

Darbuotojų laiko apskaitos programinė įranga susideda iš praėjimo kontrolės registro modulio, kuriame suformuojamos ataskaitos neatvykusių ir atvykusių darbuotojų ataskaitos, konkretaus darbuotojo laiko ataskaitos, darbo laiko tabelio modulio, darbuotojams priskyrimo RFID kodo kortelės modulio..

 

Iš praėjimo kontrolės duomenų programa suformuoja registrą- ataskaitą, kurioje parodo kada darbininkai atėjo ir išėjo iš objekto. Be to, iš šių duomenų programa paskaičiuoja kiek laiko darbininkas dirbo . Registre galima matyti kiekvienu momentu kas vėluoja į darbą ir kas dar yra darbe. Be to, atėjimo ataskaitą galima žiūrėti pagal pasirinktus įmonės padalinius.

 

Iš praėjimo kontrolės užregistruotų duomenų bazėje duomenų programa suformuoja darbo laiko tabelį, kuriame parodo kiek faktiškai darbininkai dirbo kiekvieną dieną. Tabelį galima peržiūrėti pagal įmonės padalinius, projektus, eksportuoti į Excel failą. Tabelyje galima nurodyti atostogas, nedarbingumą dėl ligos.

 

AIVA RIFID praėjimo kontrolės sistema padės geriau apsaugoti patalpas, bei tiksliau kontroliuoti darbininkų darbo laiką ir taip pakelti jų darbo efektyvumą, bei sutaupyti valdymo sąnaudas darbo tabelių pildymui.

 

 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2023 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt