Gamybos valdymo sistema gali padėti efektyviau aptarnauti gamybinius įrengimus, primindama apie planinius remontus, bei padėdama greičiau šalinti avarinius gedimus ir vykdyti jų apskaitą.

 

Pagrindiniai  staklių ir įrengimų eksploatacijos valdymo uždaviniai, kurie sprendžiami verslo valdymo sistemoje:

·         staklių ir kitų įrengimų planinių aptarnavimo darbų metinio plano sudarymas

·         mėnesinių aptarnavimo darbų plano formavimas iš metinio plano. Paskyrų darbams formavimas ir darbų vykdymo kontrolė ir apskaita

·         avarinių gedimų registravimas, vykdytojų paskyrimas, atsarginių detalių užsakymas, gavimo bei panaudojimo apskaita.

 

Sudarant aptarnavimo planą , kiekvienoms staklėms ar darbo centrui pasirenkama kuriomis savaitėmis bus vykdomi darbai, šių darbų sudėtis ir trukmė.

 

Programa kiekvieno mėnesio mechaninio skyriaus darbo plane parodo, kokioms staklėms turi būti atliekami planiniai aptarnavimo darbai. Iš darbo plano skyriaus vadovas gali paskirti darbų vykdytojus, atspausdinti paskyras darbų vykdymui, o įvykdžius darbus atžymėti jų įvykdymo datą ir laiką.

 

Atsitikus avariniams gedimams, registruojamas gedimas ir remonto darbas iš karto atsiranda mechaninio skyriaus dabų plane su aukštesniu prioritetu kaip planinis darbas.

Po gedimo diagnostikos pasirenkama iš sandėlio reikalinga atsarginė detalė arba įvedama į sistemą ir suformuojamas užsakymas pirkimui. Gavus detalę, ji yra pajamuojama ir nurašoma užregistruotam gedimui.

 

 

 

 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2023 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt