AIVA E-komercijos sistema suformuoja iš AIVA 9001 duomenų bazės interneto svetainėje paslaugų katalogą.

Pasirinkus iš katalogo paslaugą, programa kiekvienai paslauga gali parodyti, kokius paslaugos parametrus, turi įvesti klientas, kad užsakyti paslaugą.

Paslaugas užsakant kaip ir gaminius dažnai reikia nurodyti ir paslaugų parametrus, pvz., transportavimo paslaugos  pasiėmimo ir pristatymo vietas, datą, laiką, svorį bei tūrį.

Priklausomai nuo paslaugų rūšies ir nuo to, ar įmonė teikia vien paslaugas ar jas kartu su prekėmis ir gaminiais, paslaugų parametrai gali būti įvedami tiek prie pasirinktos paslaugos,  tiek prie viso užsakymo.

 

Kartais paslaugas teikia įmonė, už kurias sumoka ne klientas, o kita įmonė. Tuo atveju užsakymo parametruose turi būti nurodoma kokia įmonė apmokės už paslaugas.

 

Tam tikrais atvejais, paslaugų užsakymas negali būti įvykdomas nepasirinkus šios paslaugos vykdytojo ir nepatikrinus ar pageidaujamu laiku vykdytojas galės atlikti paslaugą. Tais atvejais, paslaugos užsakymas turi būti vykdomas kartu su paslaugos atlikimo data ir laiko planavimu pagal vykdytojus. Jei paslaugos užsakomos ne tik internetu, tada toks planavimas turi būti atliekamas ir priimant užsakymus per vadybininkus, kitaip gali pasirodyti, kad užsakytas internetu laikas jau užimtas kliento užsakymu, kurį priėmė vadybininkas.

 

Iš šio pavyzdžio matyti, kad tam tikrais atvejais iš viso neįmanomi e-komercijos sprendimai, kurie nebūtų integruoti į bendrą įmonės verslo valdymo sistemą.

 

Paskaičiavus užsakomos paslaugos kainą, toliau suformuojamas prekių krepšelis , o po apmokėjimo internetu ar kliento kredito patikrinimo, įrašomas į AIVA 9001 duomenų bazę užsakymas.

Vadybininkas peržiūrėdamas gautus per interneto svetainę užsakymus gali juos perduoti vykdymui,-perduoti arba į darbų užsakymų vykdymo sąrašą, arba į užsakymų darbų subrangovams sąrašą..

Užsakymą padaręs klientas gali sekti ar jo užsakymas jau perduotas vykdymui, ar jau įvykdytas, , ar jau suformuota sąskaitą apmokėjimui (jei iš anksto nebuvo galima paskaičiuoti darbų kainą).

  Sprendimų ir variantų platesnis aprašymas
  Interneto svetainė su prietaisų remonto paslaugų e-komercijos sistema
  Interneto svetainė su pervežimo paslaugų e-komercijos sistema
 


 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2023 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt