LT | EN
   
 
Prekių pardavimo parduotuvėje per kasos aparatus su svarstyklėmis modulio perprogrmavimas Dotnet platformoje pagal ASPA kasos pavyzdį Klauskite
 
    

           Programos pagrindinės funkcijos

 

Prekių paieška skeneriu ir klaviatūra

 

Prekių paieška atliekama arba skeneriu - jei prekės turi brūkšninį kodą, arba per paiešką - pagal prekės kodą ir prekės pavadinimą, prekės aprašymą, prekės pajamavimo chrakteristikas (pav. batų dydžius).

Kliento duomenų paieška ir pasirinkimas

 

Programa pradiniame režime  nustatyta taip, kad pardavimas vyksta neįvedant kliento duomenų - prekės parduodamos bevardžiam klientui.

Jei klientui reikalinga PVM sąskaita faktūra arba jei reikia rasti registruotą klientą, kuriam taikoma nuolaida prekėms , vietoje bevardžio kliento galima atlikti anksčiau įvesto kliento paiešką pagal pavadinimą ar kodą,  įvesti klientą naujai. Taip pat yra galimybė rasti klientą nuskaitant jam suteiktą pastovaus kliento kortelę.

 Pasirinkus klientą, programa parodo ar buvo šiam klientui priskirta nuolaida ir koks kainų lygis jam  taikomas.Šį kainų lygį ir priskirtą nuolaidą programa taiko paskaičiuodama užsakymo kainą.

 

Apmokėjimo įvedimas ir prekių išdavimas.

 

Pasirinkus arba įvedus klientą ir užpildžius apmokėjimo duomenis, programa registruoja apmokėjimą ir nurašo nuo sandėlio pasirinktas prekes.

Jeigu reikalinga faktūra, programa ją automatiškai suformuoja, atspausdina ir nurašo prekes nuo parduotuvės sandėlio. 

 

Darbas su kasos aparatu (POS)

 

Parduotuvės programa dirba su  labiausiai paplitusiusiais Lietuvoje kasos aparatais ir POS. Įvedus apmokėjimo suma automatiškai suformuojamas ir atspausdinamas kasos čekis su prekių pavadinimais ir kainomis. Jei spausdinama faktūra, kasos čekio numeris automatiškai įsirašo į PVM sąskaitą- faktūrą

 Kasos ataskaitos 

Programa suformuoja prekių pardavimo ataskaitas parduotuvėje bei kasos aparatų X,Y,Z ataskaitas.

 

Darbas su svarstyklėmis

Programa, iš prijungtų prie kompiuterio svarstyklių, pasiima sveriamų prekių kiekį , pagal kuri paskaičiuojama pirkimo kaina, ir šis kiekis atspausdinamas ant kasos čekio.

Pasvėrus prekes iš programos davus komandą pele ar per POS liečiamą ekraną programa suformuoja ir atspausdina lipduką su prekiės pavadinimu, kiekiu , kaina ir aprašymu, bei prekės brūkšniniu kodu.
Atgal
 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2020 Aiva sistema
webleader.lt