Automatinis palečių numerių paskaičiavimas ir suformavimas Klauskite
 
    

 Palečių priskyrimas- „Gamybinis numeris“. Veina eilutė gali turėti vieną numerį arba galima apjungti kelias vieno užsakymo eilutes. Dabar gamybinio numerio priskyrimas veikia gerai, bet yra visiškai rankinis pažymint kiekviena apjungimą atskiru paspaudimu. Darbuotojas pirmiausia pažymės rankiniu būdu ką nori apjungti po kelias eilutes į vieną ir apjungia rankiniu būdu. O likusias eilutes, kurioms prisiskiria vienai eilutei vienas nr. reikia padaryti automatą. Kad visas eilutes pažymėjus kiekvienai eilutei(neturinčiai gamybinio numerio dar) susiteiktų atskiras gamybinis numeris. Numeris bus naudojamas auto.

Reikalingas gaminio numerio anuliavimas.

Suteikiant gamybinį numerį(tai yra gaminių paletės numerį) programa turi atlikti skaičiavimus ir susirašyti tokius duomenis į duomenų bazę:

1.      Paletės numeris(suteiktas auto gamybinis numeris);

2.      Pagal paletės numerį programa susigeneruoja paletei barkodą;

3.      Paletės dydis (ilgis, aukštis ir plotis).

·        Ilgis- paletės ilgis- tai ilgiausių paletėje esančių durų ilgis charakteristika, kurios id c1.

·            Aukštis- paletės aukštis-

Aukščiui apskaičiuoti naudojami tokie duomenys:

Paletės plotį c39 charakteristikos rekšmė (jei paletėje yra skirtingi gaminiai imame plačiausio gaminio reikšmę skaičiavimams)

Gaminių plotis c2

Gaminių storis c3

Paletės aukštis(pastovus 120 mm)- Paletės saukštį reikėtų padaryti kažkur įvedamą ir galimybė jį keisti.

Gaminių kiekis K

((K/(c35/c2))*c3+paletės aukštis)/1000

·        Plotis- paletės plotis- tai plačiausio paletėje esančio gaminio tikrinti pagal pločio charakteristika, kurios id c2, Ir nustačius kuris plačiausias į paletės plotį įrašytis to gaminio charakteristiko c39 reikšmę.

Turėti omenyje, kad matmenys yra kataloge prie gaminių suvesti milimetrais reikia juos paversti į metrus ir saugoti paletės matmenis metrais.

4.      Paletės svoris- Gaminio svoris * Gaminių kiekis+ paletės svoris(24 kg.pastovus) Paletės svorį reikėtų padaryti kažkur įvedamą ir galimybė jį keisti.

 

5.      Paletės kubatūra- apskaičiuotas paletės ilgis* apskaičiuotas paletės aukštis* apskaičiuotas paletės plotis, kai programa pasiskaičiuoja paletės matmenys ji turi apsiskaičiuoti kubatūrą.(kadangi paletės matmenys au metrais čia jokio vertimo nereikia)

6.      Kliento užsakymo nr.- paletė turės tik vieną kliento užsakymo numerį. Gali kelios paletės turėti tą patį, bet vienoje paletėje gali būti tik vienas kliento užsakymas.

7.      Užsakymo nr.(aivos)- paletė turės tik vieną aivos užsakymo numerį. Gali kelios paletės turėti tą patį, bet vienoje paletėje gali būti tik vienas užsakymo nr.

8.      Gaminio pavadinimas- vienoje paletėje gali būti ir keli skirtingi gaminiai. Programa turi žinoti kiek kokių gaminių yra toje paletėje. Išsisaugo pavadinimus ir kiekius arba gal net geriausiai eilučių ID.

9.      Gaminio matmenys- kiekvienas gaminys turi charakteristika matmuo(charakteristikos ID c28), ją reikia išsisaugti.
Atgal
 
LinkedIn -->
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2024 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt