AIVA programoje realizuotas programinis realaus laiko gamybos užsakymų planavimo metodas pagal darbo centrus, leidžiantis maksimaliai panaudoti gamybos resursus, detaliai suplanuoti gamybą, nustatyti gamybos siauras vietas, bei iš anksto pamatyti kad bus įvykdyti užsakymai.

       Planavimo programa iš užsakymų gamybai sąrašo-plano  paskaičiuoja ir sudaro gamybos grafiką, kuriame parodo kada reikia pradėti ir pabaigti kiekvieno užsakymo, kiekvieno gaminio, pusgaminio ir detalės kiekvieną operaciją , kad užsakymus įvykdyti laiku, bei parodo kada turi būti gautos užsakytos trūkstamos medžiagos. Gamybos grafikas parodomas Ganto kalendorinio plano pavidalu. 

Staklių ir kitų įrengimų bei darbo vietų apkrovimo grafikus, įvertindama jų darbo laiką ir pamainų skaičių programa parodo kiekvienos dienos staklių apkrovimą procentais. Jei tam tikros paskirties staklių yra kelios, joms galima priskirti darbinkus kurie dirbs su staklėmis. Tokiu būdu galima išlyginti staklių apkrovimą ir greičiau įvykdyti užsakymus.

 

Pasirinkus stakles, programa parodo šioms staklėms suplanuotą darbų grafiką. Iš šio grafiko suformuojamas ir atspausdinamas  kiekvienam darbo centrui dienos planas.

 

Užsakymų (projekto) gamybos vykdymo planas

Darbo centrų dienos planas

Staklių apkrovimo kalendorinis planas

Medžiagų tiekimo planas

 

 

Programa suplanuoja visų perduotų į gamybą užsakymų vykdymo eigos planą ir parodo kada jis bus įvykdytas, bei ataskaita kaip planas buvo vykdomas.

 

 

Programa suplanuoja kiekvienam darbo centrui jam priskirtų operacijų užsakymų vykdymo dienos planą su nurodytas pradžios laikais ir trukmėmis per kiek laiko atlikti užsakymus. 

 

 

 

Programa suplanuoja ir parodo iki kurios dienos bus užimtas kiekvienas darbo centras su galimybe pakeisti jo resursus ir pašalinti "butelio kakliukus".

 

 

 

Programa suplanuoja kada užsakyti medžiagas reikalingas gamybos plano įvykdymui.

 

 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2023 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt