Dauguma gamybinių įmonių Interneto svetainę naudoja tik kaip savo gaminių reklamos priemonę, kur aprašomi jų gaminamų gaminių pavyzdžiai. Kai kuriais atvejais per interneto svetainę galima ir užsakyti gaminius, tačiau tai daugiausiai tik standartinius gaminius. Be to, kadangi tokios e-parduotuvės būna atskirtos nuo gamybos valdymo sistemos, tai reikalinga papildomai aprašyti ir perduoti gaminius gamybai.

 

AIVA E-komercijos sprendimas formuoja gaminių katalogą Interneto svetainėje iš bendros AIVA verslo procesų valdymo sistemos duomenų bazės, todėl galimas svetainėje ir nestandartinių gaminių užsakymas, o užsakymai iš svetainės papuola tiesiogiai į sistemos duomenų bazę, iš kurios iš karto gali būti perduoti gamybai.

 AIVA E-komercijos sprendimas gali būti labai naudingas ypač toms įmonėms,kurios dirba su užsienio klientais, kuriems dažnai patogiau užsakyti gaminius Interneto, bei kurie nori operatyviai sužinoti kaip vykdomi jų užsakymai. Įdiegus gamybos e-komercijos sitema bus patenkinti ne tik klientai, bet tai labai naudinga ir įmonei, kadangi taupomas jos vadybininkų laikas užsakymų priėmimui iš kleintų

Toks  E-komercijos sprendimas gamybinei įmonei leidžia efektyviau panaudoti gaminių aprašymus,- ne tik Interneto svetainėje, bet ir kitiems tikslams:  rinkodarai  - naujienlaiškių apie gaminius siuntimui, bei  komercinių pasiūlymų ruošimui.

 

AIVA E-komercijos sistema suformuoja iš AIVA 9001 duomenų bazės interneto svetainėje gaminių katalogą. Gaminių kataloge gali būti rodomi tiek standartiniai gaminiai, t. y. tie, kuriems iš anksto žinomi parametrai, medžiagos ir operacijos, savikainos bei kainos, tiek nestandartiniai gaminiai.

 

Gaminių užsakymui klientas , kaip ir prekių užsakymo atveju, pasirenka gaminių grupę kataloge ir gaminį. Tačiau, jei gaminys nestandartinis, programa suformuoja anketą su savybių sąrašu, kurioms klientas turi įvesti ar pasirinkti reikšmes. Paprasčiausiu, -gaminio komplektavimo atveju, pasirenkamos prekės savybės yra komplektuojančios dalys.

 

Gaminiams, kurie gaminami perdirbant medžiagas, pvz., veidrodžiams, įvedami išmatavimai, pasirenkamos medžiagos (pvz., stiklo markė) ir gamybinės operacijos (pvz., grūdinimas, šlifavimas ir kt.). Dar sudėtingesniems gaminiams gali prireikti įvesti ir išmatavimus, ir pasirinkti komplektaciją, pvz. šarvuotoms durims.

 

Kad klientui būtų lengviau suprasti kas tai per parametrai, kuriuos jis turi įvesti ar pasirinkti, šalia pasirenkamo gaminio gali būti rodoma iliustracija. Parametrai gali būti pasirenkami per paveikslėlį, pvz., prie durų nurodytoje vietoje įrašant jų plotį.

 

Pagal šiuos kliento įvestus gaminio parametrus, programa paskaičiuoja medžiagų ir komplektuojančių dalių, bei gamybinių operacijų kiekius, savikainą, bei gaminio kainą.

Nurodžius gaminių kiekį, programa suformuoja užsakymo krepšelį su pasirinktais gaminiais.

Palyginus su prekių krepšeliu, gaminių krepšelio funkcija sudėtingesnė, kadangi jame turi būti ne tik prekės (gaminio) pavadinimas, bet ir įvesti ar pasirinkti kiekvieno gaminio parametrai (pvz., gali būti dvi to paties modelio durys skirtingų pločių su skirtingoms spynomis ir  pan.).

 

 

  Sprendimų ir variantų platesnis aprašymas
  Gamybinės įmonės Interneto svetainės su standartinių ir nestandartinių gaminių užsakymu turinio valdymo sistema
 


 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2023 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt