Prekių užsakymui klientas pasirenka reikiamas prekes iš katalogo, įveda norimą kiekį ir įsideda prekes į prekių krepšelį, kur programa paskaičiuoja bendrą užsakymo kainą.

Prekių pasirinkimas vykdomas arba pasirenkant reikiamą prekių grupę, o joje prekę, arba per paieškos sistemą įvedus prekės kodą ar pavadinimo fragmentą.

Tam tikrais atvejais galima nurodyti registruotiems klientams, kokias prekių grupes jiems rodyti. Tai aktualu tais atvejais, kada įmonė tam tikras prekes importuoja ir jas parduoda perpardavimui, o kitas perka vietoje ir parduoda tik tiesioginiams klientams.

Kitas, tam tikroms prekėms, pvz., padangoms, aktualus paieškos sprendimas- galimybė surasti reikiamą prekę įvedus kitos prekės, susijusios su ieškoma preke, pavadinimą. Pvz., įvedus automobilio ar spausdintuvo markę, o programa suranda tinkančias automobiliui padangas ir ratlankius, arba rašalo kasetes spausdintuvui.

Registruotiems vartotojams prekių užsakymas gali vykti pagal jiems iš anksto priskirtas tam tikras specialias kainas. Palyginimui šalia gali būti rodomos ir prekių pardavimo kainos galutiniam vartotojui.

Taip pat yra galimybė parodyti klientui ar yra šiuo metu jo pageidaujamos prekės sandėlyje, nurodant esančius sandėlyje prekių kiekius, bei galimus neesančių sandėlyje prekių pristatymo terminus..

  Sprendimų ir variantų platesnis aprašymas
  Interneto svetainė su E-parduotuve mažmeninei prekybai
 


 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2023 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt