Interneto svetainė su E-parduotuve mažmeninei prekybai Klauskite
 
    

AIVA 9001 svetainės su E-parduotuve programos modulis iš prekių katalogo duomenų bazės suformuoja interneto svetainę su prekių užsakymo ir apmokėjimo internetu sistema.

E-parduotuvės klientų užsakymai gali būti atsiunčiami į įmonę elektroniniu paštu ir įrašomi į duomenų bazę, kur po to gali būti peržiūrimi ir vykdomi AIVA 9001 programos modulių-Pardavimai ir Sandėlys pagalba. Žemiau parodyta užsakymų, gautų per E-parduotuvę, AIVA 9001 valdymo sistema.

AIVA 9001 E-parduotuvės programos sukuriamas interneto svetainės  dizainas gali būti pritaikytas pagal kliento poreikius pakeičiant spalvas, įdedant kliento  logo.

 

Prekių katalogas

Interneto svetainėje prekių katalogas formuojamas iš AIVA 9001 duomenų bazės Interneto svetainėje turi savo skyrius:

 • Visų prekių
 • Prekių naujienų
 • Prekių, kurioms taikomos pardavimo akcijos.

Į kiekvieną iš šių skyrių išeinama paspaudus interneto svetainėje atitinkamą mygtuką.

Prekės interneto svetainės kataloge grupuojamos :

 • Pagal prekių grupes
 • Pagal gamintojus.

Kiekvienos grupės produktai gali būti skirstomi į pogrupius.

Interneto svetainėje numatytos plačios produktų paieškos galimybės prekių kataloge:

 • Pasirenkant prekių grupių ir pogrupių pavadinimus
 • Įvedant žodžio fragmentą:
  • Prekių grupės
  • Prekės pavadinimo
  • Prekės gamintojo
 • Pagal prekės kodą
 • Įvedant prekės charakteristikų pavadinimo fragmentą arba pasirenkant jį.

Be to, kataloge yra galimybė pasirinkti gaminamų prekių komplektaciją ir galimybė pasirinkti prekes, kurios suderinamos su kitomis prekėmis.

 

Programa leidžia palyginti tos pačios prekių grupės prekes pagal jų charakteristikas. Pasirinkus iš grupės dvi ar tris bet kurias prekes, programa išveda lyginamųjų prekių parametrų lentelę.

Registruotiems klientams svetainėje rodomos jiems priskirtos kainos.Galima nustatyti kad jos būtų rodomos su PVM ar be PVM.

 

Prekių užsakymas

  Klientui pasirinkus iš katalogo reikiamas prekes ir įvedus reikalingą prekių kiekį, programa paskaičiuoja bendrą užsakymo sumą. Jei užsakymas klientą tenkina, jis  gali atsispausdinti sąskaitą išankstiniam apmokėjimui ir išsiųsti užsakymą į įmonę.

Neregistruotas, pirmą kartą pradėjęs naudotis e-komercijos sistema klientas prieš tai turi įvesti savo anketinius duomenis. Šiuos duomenis programa įrašo į sąskaitą ir į klientų duomenų bazę.

 

Prieš siųsdamas užsakymą į įmonę, klientas turi pasirinkti kaip jam pristatyti prekes ar jam atsiimti pačiam ir kaip jis apmokės už prekes. Jei buvo įvesti pristatymo tarifai, programa įtraukia transportavimo išlaidas į sąskaitą.

 

Apmokėjimas

 

Klientas gali apmokėti už prekes mokestiniu pavedimu, atsispausdinęs iš interneto svetainės sąskaitą išankstiniam apmokėjimui .

Yra galimybė įdiegti ir atsiskaitymus kreditinėmis kortelėmis arba per internetinės bankininkystės sistemą.

 

Užsakymo perdavimas į įmonę vykdymui

 

Programa kliento užsakymą išsiunčia elektroniniu paštu į įmonę ir kartu sugeneruoja elektroninį laišką pačiam klientui su užsakymo gavimo patvirtinimu. Užsakymas taip pat įrašomas į duomenų bazę. Vėliau klientas gali jį peržiūrėti.Jei užsakymai toliau apdorojami su AIVA 9001 programa, klientas gali matyti užsakymo vykdymo eigą ir seniau įvykdytus užsakymus.

  

Registruotų klientų aptarnavimas

 

Pastovius klientus įmonė gali registruoti savo klientų duomenų bazėje suteikdama jiems specialias ar įprastas kainas, slaptažodį darbui su elektroninės komercijos sistema.

 

Elektroninės komercijos programa  registruotiems įmonės klientams suteikia papildomas galimybes palyginti su neregistruotais klientais. Jie gali ne tik peržiūrėti ir užsakyti prekes per Interneto svetainę, atsispausdinti sąskaitą apmokėjimui, bet  ir peržiūrėti ir koreguoti savo anketinius duomenis- adresą, telefonus ir kt.,  peržiūrėti ankstesnius savo užsakymus ir šiuo metu vykdomus užsakymus, peržiūrėti visus gautus marketinginius komercinius pasiūlymus. Leidžiama ankstesnius užsakymus kopijuoti naujam užsakymui padaryti.

 

 
Atgal
 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2023 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt