AIVA 9001 e-marketingo modulis – naujienlaiškių siuntimo įrankis, leidžiantis Jums greitai ir patogiai informuoti kiekvieną klientą (išsiunčiant jam asmeniškai adresuotą laišką) apie vykstančias akcijas, naujoves ar kitas svarbias naujienas, bei suformuoti ir išsiųsti norimus prekių ir paslaugų kainininkus.

 

Kaip adresatų sąrašą siuntimui galima naudoti tiek savo klientus, tiek importuotą įmonių katalogą.

AIVA marketingo modulis be naujienlaiškių siuntimo atlieka ir kitas funkcijas:

·        Kainininkų Excel failų formavimas

·        Lipdukų su klientų adresais formavimas ir spausdinimas

·        Klientų sąrašų formavimas ir spausdinimas

 

AIVA Naujienlaiškių siuntimo programos skirtumai nuo kitų žinomų panašios paskirties programų:

 

·        AIVA  suintegruota su prekių

 Katalogu, iš kurio į naujienlaiškį galima įtraukti prekių aprašymus ir kainas, todėl AIVA Naujienlaiškių programa puikiai tinka kainininkų ir naujų prekių aprašymų siuntimui.

 

·        AIVA Naujienlaiškių siuntimo

 programa naudoja tą patį klientų katalogą, kaip AIVA CRM programos modulis. Be to, galima naudoti importuotus bendro naudojimo įmonių katalogus.

 

·        klientas gavęs naujienlaiškį iš jo

 gali arba įvesti klausimą apie prekę tiesiogiai į AIVA CRM sistema, kur jis papuola iš karto į atsakingo vadybininko darbo planą, arba vienu pelės paspaudimu ant naujienlaiškyje parodytos prekės pavadinimo iš karto užsakyti prekę per AIVA elektroninę parduotuvę.

5 priežastys, kodėl verta įsigyti AIVA E-marketingo programą:

 

1.      Siųsdami suinteresuotiems potencialiems klientams naujienlaiškius apie Jūsų prekes ir paslaugas rasite naujų klientų ir taip padidinsite pardavimus

 

2.      Siųsdami esamiems klientams naujienlaiškius supažindinsite juos su naujomis prekėmis ir paslaugomis ir taip padidinsite užsakymų iš esamų klientų apimtis

 

3.       E- marketingo modulis naujienlaiškių formavimui naudoja tą pačią prekių katalogo duomenų bazę, kaip ir elektroninė parduotuvė, bei Komercinių pasiūlymų ruošimo modulis, todėl naujienlaiškių apie prekes suformavimui reikia žymiai mažiau laiko, negu tai darant su kitomis programomis

 

4.      Iš naujienlaiškio klientas iš karto gali užsisakyti patikusią prekę arba užregistruoti paklausimą CRM sistemoje, todėl yra daug didesnė tikimybė, kad naudojant AIVA E-marketingo programa klientas nupirks iš Jūsų prekes ir paslaugas

 

5.      Naudodami AIVA E-marketingo modulį galite parodyti papildomą dėmesį klientams taip stiprindamas su jais ryšius,-atspausdinti adresus ant vokų šventiniams pasveikinimams, suformuoti ir išsiųsti  jiems reikalingus kainynus.

 

AIVA E-marketingo modulis lengva naudotis,-naujienlaiškis suformuojamas ir išsiunčiamas atrinktiems klientams labai greitai.

Naujienlaiškių siuntimas nepažeidžia klientų teisių, kadangi jie gavę naujienlaiškį gali nuo siuntimo atsisakyti įvesdami savo el. pašto adresą. Programa automatiškai daugiau nebesiųs atsisakiusiems klientams naujienlaiškių.

Naujienlaiškių siuntimas

Kainininkų siuntimas ir spausdinimas

Vokų ir kainynų spausdinimas

 

 

Programos pagalba galima suformuoti ir išsiųsti naujienlaiškius su įmonės veiklos naujienomis. Naujienlaiškyje galima įkelti iš programos Katalogo prekės aprašymą, kuris iš naujienlaiškio parodomas Interneto svetainėje.

 

 

Programos pagalba galima suformuoti iš prekių katalogo ir išsiųsti prekių partneriams kainininkus, išparduodamų  prekių kainininkus, akcijinių prekių kainininkus.

Be to, galima suformuoti kokius norima kainynus, juos atspausdinti arba eksportuoti į Excel failus.

 

 

Programos pagalba galima atrinkti pagal norimus požymius klientus ir jiems ant vokų atspausdinti adresus siuntimui, pav., pasveikinimams.

Taip pat galima ant iš anksto atspausdintų laiškų šablonų atslausdinti individualius kreipinius į klientus masiniam laiškų siuntimui.

 

  Sprendimų ir variantų platesnis aprašymas
  Marketingo modulis
 


 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2023 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt