Pusgaminių gamybos valdymas apima jų gamybos planavimo, medžiagų ir operacijų valdymo bei pagamintos produkcijos apskaitos uždavinius, kurie daugelyje įmonių vykdomi neefektyviai dėl šių procesų valdymo problemų.

Pagamintos produkcijos apskaita dažniausiai vykdoma buhalterinėse programose, į kurias duomenys įvedami ne iš karto pagaminus pusgaminius, o daug vėliau, todėl planuojant pusgaminių gamybą neturime patikimų duomenų kiek yra jau pagamintų pusgaminių iš anksčiau, todėl yra pavojus jų pritrūkti kai ateina laikas surinkti galutinius gaminius. Analogiška situacija ir su medžiagomis,- ne visada žinome kokios medžiagos yra sandėlyje todėl galime jų pritrūkti kai reikia pradėti jų gamybą.

Kai gamyba vyksta pagal klientų užsakymus, tie patys  pusgaminiai gali būti skirtinguose užsakymuose. Efektyviau juos gaminti kartu, tačiau rankiniu būdu taip suplanuoti  ir vykdyti pusgaminių gamyba yra sunku.

 Šias ir kitas pusgaminių gamybos valdymo problemas Jums gali padėti išspręsti AIVA Gamybos valdymo programa.

Jos pagalba  pilnai automatizuosite pusgaminių gamybos planavimo, medžiagų ir žemesnio lygio  pusgaminių  surinkimo iš sandėlio, perdavimo iš sandėlio  gamybai ir jų apskaitos gamyboje  procesą

Komplektuojamų pusgaminių valdymo sistema sudaro tris moduliai, kuriuos galite pasirinkti savo nuožiūra pagal poreikius:

1)      Pusgaminių medžiagų surinkimo,  perdavimo į gamybą ir apskaitos valdymo modulis.

2)      Pusgaminių gamybos operacijų valdymo modulis

3)      Pusgaminių gamybos užduočių paskirstymo ir registracijos gamyboje modulis „AIVA Production PK“

Plačiau apie šiuos modulius galite susipažinti perskaitę jų aprašymus.

 

Naudą, kurią gausite automatizavę medžiagų ir pagamintos produkcijos apskaitą  gamyboje

1)       95% sumažinsite laiko sąnaudos pusgaminių gamybos planavimui ir apskaitai, nes nebereikės rankiniu būdu  planuoti kiek ir kokių pusgaminių bei kada pagaminti, registruoti  kokie pusgaminiai pagaminti, o po to šiuos duomenys suvesti į buhalterinę programą

2)       Sumažinsite įrengimų prastovas laiku perduodant į darbo centrus medžiagas pusgaminių  gamybai, nes programa parodys kada yra suplanuota pradėti užsakymo vykdymą

3)       Mažiau laiko sugaišite medžiagų ir jau pagamintų kitų pusgaminių fiziniam surinkimui iš sandėlio ir perdavimui į gamybą, nes programa parodys kur sandėlyje randasi reikalingos užsakymo vykdymui medžiagos bei pusgaminiai

4)       Realiame laike matysite pusgaminių likučius sandėliuose.

Privalumai palyginus su kitomis sistemomis

1)       AIVA sprendimas pusgaminių apskaitai gamyboje skiriasi nuo kitų žinomų sprendimų kad  automatizuoja apskaitą be papildomų laiko sąnaudų ir realiame laike.

2)       Integracija su gamybos planavimo sistema, kuri parodo kada reikalinga pateikti į gamybos vietas pusgaminius

3)       Pusgaminių  pajamavimo ir nurašymo funkcijos  integracija su gamybos operacijų valdymo sistema, todėl pusgaminių apskaita atliekam automatikai·      

4)       brūkšninių technologijų panaudojimas- pusgaminių surinkimo perdavimo į gamybą bei perkėlimo tarp sandėlių kontrolei.

Plačiau apie komplektuojamų pusgaminių valdymo funkcijas galite paskaityti jų aprašymuose žemiau.

 

 

  Sprendimų ir variantų platesnis aprašymas
  Pusgaminių gamybinių operacijų valdymo ir apskaitos modulis Pusgaminių operacijų valdymas vyksta iš pusgaminių gamybos plano, kuriame programa aprodo kokiems užsakymams kokias operacijas atlikti. Galima atspausdinti paskyrą su operacijų barkodais ir užregistruoti operacijos atlikimą skenuojant barkodus.
  Pugaminių gamybai reikalingų medžiagų surinkimo, perdavimo ir apskaitos modulis Standartinių pusgaminių, kurie komplektuojami iš medžiagų arba kitų pusgaminių, valdymo modulis. Pusgaminiai komplektacijoje taip pat gali būti komplektuojami standartiniai arba nekomplektuojami nestandartiniai pusgaminiai. Automatikškai surenka iš sandėlio reikalingą komplektaciją ir vykdo surinktų medžiagų ir pusgainių nurašymą ir pagamintų pusgaminių pajamavimą.
 


 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2023 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt