LT | EN
   

AIVA sprendimas nestandartinių baldų iš plokštės gamybos valdymui

Mes siūlome kompleksinį sprendimą klientų užsakymų registracijai, užsakomo kainos paskaičiavimui, projektinių darbų valdymui, tiekimo valdymui bei  gamybos valdymui ir apskaitai.

CRM sistema

AIVA Programos CRM sistema skirta klientų ir jų paklausimų registracijai, kontaktų su klientais planavimui, kainos paskaičiavimui, pasiūlymų ir sutarčių ruošimui bei perdavimui į gamybą.

Virtuvinių baldų kainos paskaičiavimui siūlome panaudoti iš anksto paruoštus spintelių užsakymų šablonus, kurie laikomi programos duomenų bazėje katalogo formoje. Kartu su programa pateikiame tokį spintelių katalogą, kurį įmonė gali pasikeisti pagal save.

CRM programos panaudojimas padeda neprarasti potencialių klientų, taupo vadybininkų laiką, bei įdiegti jiems atlyginimo nuo jų asmeninio pardavimo pelno sistemą.

Projektavimo darbų valdymo sistema

Įmonėms, kurios projektuoja virtuves ir kitus nestandartinius baldus iš LMDP plokštės galime pateikti projektuotojų darbų planavimo , suprojektuotų duomenų importo į programos duomenų bazę programos modulius. Iš importuojamų duomenų failo programa sukuria duomenų bazėje suprojektuotų gaminių modelius, reikalingus gaminių kainos paskaičiavimui, tiekimo bei gamybos valdymui. Šiuo metu realizuojamas importas duomenų gautų iš projektavimo programos Woodwork for Inventor. Duomenų tiesioginis importas taupo darbuotojų laiką, padeda išvengti klaidų, pagreitina užsakymų vykdymo laiką.

Medžiagų ir furnitūros tiekimo valdymo sistema

Iš užregistruoto CRM sistemoje klientų užsakymų programa gali paskaičiuoti kokių viso medžiagų reikia projekto įgyvendinimui, patikrinti ar jų yra sandėlyje ir paskaičiuoti kiek ir kokių medžiagų trūkstą, suformuoti užsakymus vadybininko pasirinktiems tiekėjams. Jei užsakoma ne plokštė, o išpjautos detalės, programa užsakyme tiekėjui parodo  reikalingų išpjauti detalių charakteristikas, todėl nebereikia jų iš naujo įvedinėti, taupomas laikas, išvengiama klaidų.

Gavus medžiagas, programa parodo kokiam jos projektui buvo užsakytos. Tam kad gautas medžiagas užpajamuoti nebereikia jų įvedinėti į programą, kadangi pajamavimui panaudojami duomenys iš užsakymo tiekėjui.

Gamybos valdymo sistema

Valdyti Nestandartinių, pritaikomų klientų poreikiams, ir projektinių baldų gamybą  gan sudėtinga, kadangi iš anksto paprastai nežinomos operacijų trukmės, užsakymų vykdymo eilė dažnai keičiasi dėl skubių užsakymų. Dėl pasiruošimo laiko sutrumpinimo reikalinga atrinkti  detales iš tos pačios medžiagos, suformuoti užduotis pjovimui nurodant detalių matmenis ir jas pjauti kartu, todėl daug laiko užima užduočių paruošimas.

Gamybos operacijų atlikimui programa suformuoja paskyras kiekvienai gamybinei operacijai, kuriose parodo kokias detales reikia pagaminti šių detalių charakteristikas. Galima iš anksto Kataloge nustatyti kiekvienai operacijai kokias detalių charakteristikas rodyti-pav., gręžimo operacijai rodyti skylių skaičių.

Paskyrose atspausdinami operacijų pradžios ir pabaigos barkodai. Darbininkai gavę paskyrą nuskenuoja paskyroje esanti operacijos pradžios barkodą, o ją įvykdę-pabaigos barkodą. Programa užregistruoja laikus, apskaičiuoja darbininkui atlyginimą, o atlikus paskutinę operaciją-nurašo medžiagas ir užpajamuoja gaminius.

AIVA programos panaudojimas gamybos valdymui padeda sumažinti gamybos meistrų laiko sąnaudas valdymui bei padidinti darbininkų darbo efektyvumą įdiegus apmokėjimo nuo atliktų gamybos operacijų sistemą.Gamybos proceso planavimo   sistema

 

Nestandartiniai- pritaikomi kiekvieno kliento poreikiams, ir  projektinius gaminiai gaminami po vieną arba mažomis porcijomis, dažnai keičiamas jų prioritetas ,kadangi atsiranda skubesni už jau stovinčius eilėje arba pradėtus užsakymus, todėl dažnai kyla poreikis keisti gamybos procesą jo vykdymo metu (įvykiais valdomas procesas)– reikalingas dažnas ir greitas visų resursų bei tiekimo perplanavimas įvertinant daugybę skirtingų įvairių gaminių charakteristikų ir gamybos technologijų.

 

Kadangi užsakymai įvykdomi greitai, dažnai keičiamos užduotys darbo centrams, todėl atsiranda papildoma problema, kaip operatyviai pateikti užduotį keičiantis planams, bei kaip užregistruoti darbų vykdymo procesą.

Visa tai daro neįmanomu efektyviai suplanuoti gamybą, todėl gamybos  resursai panaudojami neoptimaliai.

 

AIVA programoje realizuotas planavimo modulis suplanuoja kiekvieno užsakymo vykdymo eigą ir parodo Ganto grafike, sudaro planus kiekvienam darbo centrui ir juos parodo Ganto grafiko forma, parodo darbo centrų apkrovimo kalendorinį Ganto grafiką.

Užsakymų įvykdymo terminai dar parodomi gaminių, pusgaminių ir detalių gamybos planuose, iš kurių atfiltravus suplanuotus tai dienai pradėti gaminti užsakymus galima atspausdinti paskyras gamybai.

Be, to suplanuotas planavimo programa gamybos užduotis parodomas darbininkams kai jie  prisijungia prie prie terminalo gamybos ceche.

 

Gamybos planavimo modulio panaudojimas nuima didžiąją darbo dalį nuo gamybos vadovų, padeda žymiai padidinti darbo našumą ir tuo pačiu gamybos efektyvumą.

Medžiagų ir pagamintos produkcijos apskaitos sistema

Kadangi kiekvienas projektas gaminamas iš kitų medžiagų sudėtinga nesumaišyti ir atrinkti iš sandėlio medžiagas projektams ir pristatyti darbo centrams laiku. Panaudotų medžiagų apskaitai reikalauja daug rankinio darbo medžiagų suvedimui pagal projektus į apskaitos programą, duomenys įvedami pavėluotai, todėl ne visada žinomi realus sandėlio likučiai, o tai trukdo teisingai paskaičiuoti užsakomų medžiagų poreikį

AIVA GAMYBA programoje medžiagų atrinkimo, perdavimo ir nurašymo procesas pilnai automatizuotas-programa atrenka ir parodo kokias medžiagas paimti iš sandėlio kiekvienam projektui, o atlikus paskutinę gamybos operaciją, medžiagas automatiškai nurašo ir užpajamuoja gaminius.

AIVA programos panaudojimas gamybos valdymui padeda atsisakyti apskaitininkų medžiagų apskaitai, matyti medžiagų ir pagamintos produkcijos  likučius realiu laiku, bei gauti realią gaminių savikainą

Buhalterinė finansinė apskaita

Buhalterinei finansinei apskaitai paprastai įmonės naudoja apskaitos programą, į kurią įvedami įvairūs dokumentai-medžiagų pajamavimo dokumentai, kuriuos atsiunčia tiekėjai; medžiagų nurašymo aktai, kuriuos rankiniu būdu paruošia gamyba; bei užsakymo duomenys faktūros klientui atspausdinimui.  Šių dokumentų duomenų įvedimas užima nemažai laiko, todėl augant įmonei reikia vis daugiau apskaitos darbuotojų. Be to įvedant ranka galimos klaidos.

Buhalterinei apskaitai siūlome du sprendimus:

·         Naudoti jau turima buhalterinės apskaitos programą, į kuria galime per specialų interfeisą perduoti buhalterinių dokumentų duomenis iš AIVA GAMYBA programos. Šis sprendimas geras tuo, kad išlieka jau sukaupta finansinių duomenų bazė, o buhalteriams nereikia mokytis dirbti nauja programa;

·         Naudoti AIVA GAMYBA buhalterijos modulį, į kuri automatiškai įsirašo visi buhalteriniai dokumentai ir iš jų formuojamos buhalterinės ataskaitos, bei vykdomi mokėjimai tiekėjams, bei klientų apmokėjimų kontrolė. Šis sprendimas geras tada, kai įmonė arba neturi savos buhalterinės apskaitos programos arba nėra ja patenkinta.

 

Personalo darbo laiko kontrolės ir apskaitos sistema

Gamybinėse įmonės, kur daug gamybinio personalo labai svarbu neprarasti darbo laiko dėl vėlavimų bei išėjimų iš darbo. Sukontroliuoti rankinėmis priemonėmis tai labai sunku, todėl prarandama nemažai darbo laiko, mažėja įmonės efektyvumas.

AIVA programoje realizuotas atvykimo ir išvykimo laiko registracijos ir darbo laiko apskaitos modulis, kuris pagal praėjimo kontrolės sistemos duomenis parodo vėluojančius į darbą darbuotojus, bei suformuoja darbo laiko tabelį. Praėjimo kontrolės sistema realizuojam RFID darbuotojų kortelių ir skaitytuvų pagalba. Skaitytuvai gali būti sujungti su durų užraktais ir turniketais.

AIVA laiko kontrolės ir apskaitos įdiegimas įmonėje pagerina darbo drausmę, taupo laiką rankiniam tabelio pildymui  ir tuo pačiu didina įmonės efektyvumą.

  Sprendimų ir variantų platesnis aprašymas
  Projektavimo darbų valdymo sistema
  Sandėlių apskaitos sistema
  Baldų matavimo-montavimo darbų pas Užsakovą valdymo sistema
  Medžiagų, furnitūros ir detalių tiekimo valdymo sistema
  Korpusinių baldų gamybos proceso planavimo sistema Ganto grafikas
  Korpusinių baldų įmonės CRM sistema
  Korpusinių baldų gamybos valdymo sistema
 


 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2020 Aiva sistema
webleader.lt