Dalis medžiagų kartais būna laikoma centriniame sandėlyje.Dažnai operatyviai patikrinti galimybės nėra, todėl iš naujo užsakomos medžiagos, kaupiasi atsargos sandėliuose, įšaldomos įmonės lėšos

Tais atvejais, kai tam tikros medžiagos perkamos centralizuotai ir laikomos centriniame sandėlyje, jų perkėlimas iš centrinio sandėlio į objekto sandėlį taip pat gali vykti pagal darbų vadovo paraiškas,  panaudojant savo transportą medžiagų nuvežimui į vieną ar kelis objektus.

Šio proceso schema parodyta žemiau pav.

Užsakymas logistikai suformuojamas programos iš darbų vadovo paraiškos, kai tiekimo vadovas paraiškoje esančią vieną ar kelias medžiagas perduoda atvežimui iš savo sandėlio

 

Centriniame sandėlyje pagal užsakymus logistikai, medžiagos atrenkamos į sandėlį ir automatiškai perduodamos į  automobilio, kuris veš medžiagas, virtualų sandėlį, atspausdinti medžiagų pervežimo važtarašti vairuotojui.

Atvežus užsakytas medžiagas į objektą, darbų vadovas pasirenka savo logistikos užsakymą ir patvirtina medžiagų gavimą.

Medžiagos tada automatiškai perkeliamos iš automobilio virtualaus sandėlio į objekto sandėlį.

Nauda

Automatizavus šį procesą, sutaupomos lėšos medžiagų pirkimui, nes geriau panaudojamos savo. Geriau kontroliuojamas savų medžiagų užsakymo ir pervežimo į objektus procesas. Taupomas laikas apskaitai.

 

Medžiagų grąžinimas iš objekto

 Pasibaigus projektui, jei pas vykdytoją  jo sandėlyje bus likę medžiagų, bus galima atspausdinti vidinio perdavimo važtaraštį ir perkelti į centrinį sandėlį.

 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2021 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt