LT | EN
   

Programos pagalba galima atlitkti dvi skirtingas apklausas:

  • Projekto darbų subrangovų kainų apkausą Internetu. Tam naudojami projekto sąmatos darbų duomenys.
  • Projekto medžiagų tiekėjų ir mechanizmų nuomuotojų kainų apklausa Internetu. Tam naudojami projekto sąmatos darbams reikalingų medžiagų ir mechanizmų sąmatos duomenys
  • Inventoriaus ir kitų įmonės reimėms skirtų prekių kainų apklasa. Prekės pasirenkamos iš programos katalogo ar įvedamos ranka.

Subrangovų kainų apklausos programos modulis leidžia su daug mažesnėmis laiko sąnaudomis apklausti daug potencialių subrangovų ir gauti geresnius kainų pasiūlymus.

Kainų apklausa vykdoma aukciono būdu-kiekvienam subrangovui, kurio kaina didesnė už mažiausia kaina, programa automatiškai nusiunčia laišką, kad subrangovas galis dar sumažinti kainą. Programos panaudojimas ne tik tapo pinigus kainų apklausai, bet ir padeda nupirkti pigiau darbus iš subrangovų, todėl programa beveik iš karto atsiperka.

 

Programos privalumas yra tas kad subrangovai patys Internetu įveda duomenis- kainas, į duomenų bazę. Kitas privalumas yra tas, kad kainų apklausos sistema integruota į statybinių projektų valdymo sistema, todėl gavus geriausias kainas CRM programos modulyje galima paskaičiuoti komercinio pasiūlymo kainą, o nugalėjus konkurse-užsakyti darbus iš subrangovų, bei vesti  jų darbų apskaitą.

 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2019 Aiva sistema
webleader.lt