LT | EN
   

Gamybos valdymo problemos

 Reikalingų žaliavų atrinkimas, jų panaudojimo gamyboje ir pagamintos produkcijos, bei gamybos operacijų apskaita reikalauja nemažai laiko sąnaudų ir užtat ataskaitos gaunamos labai pavėluotai, kas trukdo priimti sprendimus.

 Sunku sukontroliuoti ar darbininkai dirba efektyviai ir ar gerai panaudojami įrengimai, todėl gamyba ne visada pakankamai efektyvi. Esant daug smulkių užsakymų sunku užregistruoti kas atliko darbus, todėl negalima įdiegti apmokėjimo nuo individualių darbo rezultatų sistemą.

AIVA gamybos valdymo automatizavimo sprendimas

Iš užsakymų gamybai plano pasirinkus gamybos užsakymą progrma surenka reikalingas užsakymo įvykdymui žaliavas iš sandėlių ir  perkėlia jas į gamybą. Tada programos pagalba suformuojamos ir atsapausdinamos paskyros su barkodais gamybinių operacijų vykdymui. Darbininkai patys skenuoja gautos, kartu su žaliavomis arba ruošiniais iš prieš tai einančios operacijos,  paskyros   operacijų barkodus operacijų pradžios ir pabaigos laiko užregistravimui. Užregistravus paskutinės gamybinės operacijos atlikimą, programa automatiškai nurašo žaliavas ir užpjamuoja pagamintą produkciją.

Gamybos  proceso schema žaliavų apdirbimo gamybos įmonėje parodyta žemiau pav.

Nauda

Programa  taupo laiką žaliavų ir pagamintos produkcijos apskaitai bei atliktų darbų registracijai. Padeda kontroliuoti gamybą ir išvengti klaidų. Žaliavų apskaita realiame laike padeda išvengti atvejų, kai žaliavų pritrūksta arba jų sandėlyje per daug.

  Sprendimų ir variantų platesnis aprašymas
  Žaliavų apdirbamosios gamybos procesų valdymo ir apskaitos sistema
 


 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2020 Aiva sistema
webleader.lt