LT | EN
   

Esamos padėties trūkumai

Daugelyje gamybinių įmonių, ypač kurios užsiima nestandartine gamyba,  Interneto svetainėje nėra e-komercijos galimybių. Geriausiu atveju, galima užduoti tik klausimą, kuris ateina vadybininkams kaip elektroninis laiškas, todėl neretai “pražiūrimas” . Užsakovai neturi galimybės patys suformuoti užsakymus ir matyti jų vykdymo eiga.

AIVA e-komercijos sprendimas gamybininkams

 Esame sukūre Interneto svetainės e-komercijos aplikaciją, kuri suformuoja imdama duomenis iš AIVA duomenų bazės Interneto svetainėje gaminių katalogą. Klientas iš katalogo gali pasirinkti ir užsakyti  tiek standartinius gaminius tiek nestandartinius. Nestaandartinių gamminių užsakymo atveju pasirenkmas gaminio tipas. Pasirinktam gaminių tipui programa parodo kokias  jo charakteristikas galima įvesti ar pasirinkti, o kai klientas jas įveda, paskaičiuoja užsakomų gaminių gamybos savikaina o iš jos  užsakomų gaminių kainą, kurią ir parodo klientu. Klientui patvirtinus  užsakymą, programa jį užregistruoja duomenų bazėje ir parodo vadybininkams Internetinių užsakymų sąraše, iš kurios vadybinkas gali nusiųsti užsakymo patvirtinimą klientui bei perduoti užsakymą į gamybos planą vykdymui. Interneto svetainėje taip pat suformuojama užsakymo vykdymo eigos ataskaita.

Žemiau parodyta nestandartinių gaminių užsakymo per Interneto svetaine proceso schema

 AIVA e-komercijos gamybai sprendimo nauda

AIVA E-komercijos sprendimas gali būti labai naudingas ypač toms įmonėms,kurios dirba su užsienio klientais, kuriems dažnai patogiau užsakyti gaminius Interneto, bei kurie nori operatyviai sužinoti kaip vykdomi jų užsakymai. Įdiegus gamybos e-komercijos sitema bus patenkinti ne tik klientai, bet tai labai naudinga ir įmonei, kadangi taupomas jos vadybininkų laikas užsakymų priėmimui iš kleintų.

Toks  E-komercijos sprendimas gamybinei įmonei leidžia efektyviau panaudoti gaminių aprašymus,- ne tik Interneto svetainėje, bet ir kitiems tikslams:  rinkodarai  - naujienlaiškių apie gaminius siuntimui, bei  komercinių pasiūlymų ruošimui.

 E-komercijos sprendimas taupo vadybininkų laiką, nes klientas pats užregistruoja užsakymą. Tuo pačiu geriau aptarnaujami užsakovai.

  Sprendimų ir variantų platesnis aprašymas
  Standartinių ir Nestandartinių gaminių užsakymo per Interneto svetainę, perdavimo į gamybą ir vykdymo taskaitų pateikimo Interneto svetainėje procesų valdymo sistema
 


 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2020 Aiva sistema
webleader.lt