LT | EN
   

AIVA CRM programa automatizuoja dokumentų,-komercinių pasiūlymų, sutarčių, bei sąskaitų, suformavimo ir išsiuntimo klientams procesą:

·        Sąmatos sudarymą

·        Dokumento suformavimą

·        Dokumento spausdinimą arba išsiuntimą ir programos elektroniniu paštu

·        Dokumento išsaugojimą ir registracija

·        Dokumento suradimą, redagavimą ir pakartotinį išsiuntimą

·        Vieno dokumento, pav. Komercinio pasiūlymo, pavertimas į kitą dokumentą, pav. sąskaitą

Iš paruošto  dokumento, Komercinio pasiūlymo ar sąskaitos išankstiniam mokėjimui, pažymėjus kad klientas apmokėjo avansą, programa suformuoja užsakymus: sandėliui,-prekių išdavimui, tiekimui,-prekių pirkimui, darbų vykdymui, bei gamybai.

  

 

 Programos nauda

 

 

  1.Taupomas vadybininko laikas  gaminių savikainos ir kainos paskaičiavimui,  komercinių pasiūlymų paruošimui ir išsiuntimui. Vadybininko darbo efektyvumas naudojantis programa padidėja kelis kartus, todėl vadybininkų reikia mažiau arba tie patys gali atlikti žymiai daugiau pardavimų.

 

2.Priimant užsakymus iš užsienio eksportui, vadybininkui nebūtina žinoti kalbą, kad paruošti tos šalies kalba pasiūlymą- vadybininkas pasiūlymą gali ruošti lietuviškai, o programa automatiškai išvers pasiūlymą į kliento šalies kalbą.

 

3.Komercijos vadovams programa leidžia lengvai kontroliuoti pardavimo vadybininkų darbą, net jei jie dirba ne vienoje vietoje-matyti kokius ir kaip jie yra paruošę pasiūlymus, sekti vykdymo terminus, kas dieną gauti pardavimų statistiką. Savo ruožtu, vadybininkams nebereikia ruošti pardavimų ataskaitų, todėl taupomas jų laikas

 

4.Visi komerciniai pasiūlymai, sąskaitos išankstiniam apmokėjimui, sutartys  kaupiamos vienoje duomenų bazėje, todėl jas lengviau galima surasti net ir išėjus vadybininkui iš darbo bei sužinoti visą informaciją apie visus kontaktus su klientais

 

5. Geriau aptarnaujami klientai- pasiūlymai paruošiami greičiau, jie standartizuoti ir suprantamesni, išsamesni, iliustruoti siunčiami jo kalba (kai klientas iš užsienio)  

 

6.Tiekimui, sandėliui,  darbams  nebereikia iš naujo registruoti užsakymų-jie performuojami iš komercinių pasiūlymų, todėl praktiškai nebelieka klaidų dėl duomenų suvedimo.

  Sprendimų ir variantų platesnis aprašymas
  Komercinių pasiūlymų, sutarčių, sąskaitų ruošimo prekėms ir paslaugoms proceso automatizuota sistema
 


 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2019 Aiva sistema
webleader.lt