LT | EN
   

Kompleksinė įmonės procesų automatizavimo sistema sumažina darbo sąnaudas ir padeda išvengti klaidų

 

AIVA 9001 programa, vienintelė iš žinomų, kompleksiškai automatizuoja visus įmonės valdymo procesus,- rinkodaros, pardavimo, konstravimo valdymo, gamybos, tiekimo, paslaugų ir serviso valdymo, dokumentų valdymo, buhalterinės apskaitos ( arba galimas apjungimas su kita buhalterine programa) praėjimo kontrolės ir laiko apskaitos, . Todėl žymiai sumažėja valdymo darbo sąnaudos ir taip susitaupo iki kelių darbuotojų etatų, nebelieka duomenų įvedimo klaidų, kurios paprastai atsiranda naudojant kelias programas, greičiau įvykdomi klientų užsakymai.

 

Lengvai pritaikoma nestandartinei gamybai

 

Kita AIVA 9001 programos ypatybė, kurios neturi net žymiausios užsienio gamybos valdymo sistemos- kad ji lengvai pritaikoma bet kokiai nestandartinei gamybai. Tai pasiekta realizavus programoje originalų gamybos modeliavimo duomenų bazėje sisteminį sprendimą, bei realizavus duomenų importą iš projektavimo programų. Todėl nestandartinių gaminių kainos paskaičiavimo ir gaminių pateikimo gamybai procesas žymiai pagreitėja.

 

Programa sukurta Lietuvoje, todėl  naujų funkcijų programavimas nebrangus ir greitas

 

Atsiradus poreikiui sukurti naujas programos funkcijas, jų sukūrimas palyginti su užsienietiškomis programomis žymiai pigesnis. Bet to  greičiau gausite kvalifikuotesnę pagalbą. Atliekame  programos diegimo paslaugas, kurios apima esamų duomenų importą, pagalba optimizuojant vidaus valdymo procesus, darbuotojų apmokymus, programos pritaikymą įmonės darbo specifikai.

 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2019 Aiva sistema
webleader.lt