LT | EN
   
 
Kaip apskaičiuoti įmonės procesų valdymo automatizavimo naudą? Klauskite
 
    

AIVA gamybos valdymo programa automatizuoja praktiškai visus įmonės valdymo procesus. Pagrindiniai naudos šaltiniai parodyti žemiau pav.

Automatizavus įmonės valdymo procesus ir įdiegus naujus darbo metodus, įmonėje gaunama reali ekonominė nauda, kadangi sumažėja darbo sąnaudos, padidėja pardavimai. Dėl geresnio medžiagų atsargų valdymo gaunama finansų ekonomija, geriau panaudojami įrengimai, todėl gaunamas didesnis darbo našumas ir dėl to sumažėja produkcijos savikaina, gaunamas didesnis pelnas.

 

Gaunama nauda jau per pirmus metus viršija išlaidas programos įsigijimui ir įdiegimui.

 

Sumažėjus darbo sąnaudoms, reikia mažiau darbuotojų, todėl sumažėja išlaidos darbo užmokesčiui.

Nauji darbo su klientais metodai, panaudojant interneto galimybes, geresnis klientų aptarnavimas, mažiau klaidų, leidžia padidinti pardavimų apimtį ir gauti didesnį pelną.

Kaip paskaičiuoti kokią gali duoti naudą jos įdiegimas?

Jei laikysime kad visus procesus galime atlikti ir be procesų valdymo programos naudodamiesi kitomis priemonėmis, tada naudos kriterijus gali būti darbo laiko ekonomija, kuri bus gaunama įdiegus programą.

 Kadangi skirtingų darbuotojų laikas apmokamas įmonėje skirtingai, tada geresnis kriterijus būtų sutaupytas darbo laiko užmokestis, kuris būtų gaunamas automatizavus valdymo procesus ir perskirsčius darbus tarp darbuotojų.

Kad ekonomija būtų reali, laikysime, kad automatizavus darbą atsilaisvinusius  darbuotojus arba atleisime arba nepriimsime naujų, didesniam klientų ratui aptarnauti.

Priede rasite Excel failo šabloną, kuriame įveskite savo duomenis, o Excel programa paskaičiuos, kokią gautumėte savo įmonėje laiko ir lėšų ekonomiją.

 
Atgal
 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2020 Aiva sistema
webleader.lt