Automatinio gamybos perplanavimo paleidimo funkcija Klauskite
 
    

Iki šiol AIVA Gamybos operacijų planavimo modulis perplanuodavo gamybos procesą per meniu atidarius planavimo modulio formą. Tada programa, įvertindama naujus gamybos užsakymus ir jau atliktas operacijas, perplanuodavo gamybą.

Programos suplanuotas gamybos užduotys yra rodomos gamybos terminaluose jų vykdytojams.

Kai užsakymai dažnai keičiasi reikalinga dažniau perplanuoti gamybą, kad ir užduotis pateikti sutinkamai su nauju planu. Todėl, kad gamybos vadovams nereiktų patiems dažnai  paleisti operacijų plnavimo programą, buvo realizuota automatinio planavimo programos paleidimo funkcija. Nustatytomis valandomis paleidimo modulis automatiškai pasileidžia ir paleidžia gamybos operacijų planavimo modulis, kuris perplanuoja gamybą.

Perplanavusi gamybą, programinė įranga automatiškaipakeičia darbininkams terminaluose jiems paskirtų gamybos užduočių planą.

 

Šis naujas sprendimas kartu su gamybos planavimo ir užduočių paskirstymo bei apskaitos programinę įranga leidžia valdyti gamybą be valdymo personalo, pav., vakarinėje ar naktinėje pamainoje.

Šie sprendimai leis įmonei dirbti visai be vadybininkų, kai, pavyzdžiui užsakymai ateina per Interneto svetainės klientų savitarnos sistemą.  

Klientų apmokėti per Interneto svetainę užsakymai arba klientų, kuriems suteiktas kreditas, užsakymai, galėtų būti įrašomi tiesiogiai į gamybos, planą, iš kurio programa suplanuotų  kada jie turi būti vykdomi ir perduotų užduotis į terminalus  darbininkams arba tiesiogiai robotams.

Daugiau apie AIVA gamybos operacijų planavimo sistemą galite paskaityti mūsų Interneto svetainėje  Sumanus gamybos operacijų planavimo modulis
Atgal
 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2024 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt