Dėl bendradarbiavimo Klauskite
 
    

Per eilę metų sukūrėme originalią procesų valdymo programą AIVA 9001 (www.aiva.lt) , kurios pagrindu turime procesų automatizavimo sprendimus didmeninei ir mažmeninei prekybai, gamybai, statyboms, paslaugų sektoriui. Šie sprendimai apima praktiškai visus šių įmonių procesus, lengvai pritaikomi ir įdiegiami.

Norėtume pasidalinti šiuo produktu ir bendradarbiaujant kartu auginti savo verslus. Todėl ieškome įmonės –partnerio, kuris būtų suinteresuotas bendradarbiavimu vienoje ar keliose šiose srityse:

1.      AIVA 9001 programos marketingu savo klientams

2.      AIVA 9001 Programos pardavimu savo klientams

3.      AIVA 9001 Programos diegimu savo klientams

4.      Papildomų programos moduliu kūrimu, ypač aplikacijų telefonams, kaupikliams skeneriams, e-komercijos sprendimų, sistemos darbo su staklėmis ir pan., apjungimo interfeiso kūrimu su pas klientus, su gaminių projektavimo, su sąmatų skaičiavimo ir pan. programomis.

5.      Techninių priemonių (ypač tinklų, interfeiso su staklėmis), reikalingų programos įdiegimui įmonėje, tiekimu ir instaliacija, bei priežiūra įmonėse, kuriose diegiama programa.

6.      AIVA programos eksporto į užsienio šalis

7.      E-klasterio sukūrimo

8.      Dalyvavimu europiniuose projektuose finansavimui gauti.

Partneriui galėtume pasiūlyti gerus komisinius programos marketingo atveju, kainą su labai didele nuolaida perparduodant programą, konsultacijas dirbant su klientais, galimybę nemokamai įsidiegti AIVA programą savo įmonėje.

Jei susidomėjote mano pasiūlymu, būtų malonu gauti atsakymą telefonu ar el. p.

Pasinaudokime savo stipriosiomis pusėmis, apjunkime jėgas ir kartu pasieksime daugiau.

 

Pagarbiai

 

Dr. Robertas Šertvytis

AIVA SISTEMA

Generalinis direktorius

869802977

robert@aiva.lt
Atgal
 
LinkedIn -->
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2024 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt