Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/aivasistema/public_html/item.php on line 8

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/aivasistema/public_html/item.php on line 9

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/aivasistema/public_html/item.php on line 10

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/aivasistema/public_html/class/ItemDescription.class.php on line 645

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/aivasistema/public_html/class/ItemDescription.class.php on line 900
E-komercija | AIVA SISTEMA - verslo valdymo sprendimai
   
LT | EN
   
 
Tipinė Interneto svetainė su E-parduotuve prekių mažmeninei ir didmeninei prekybai Klauskite
 
    

Tipinė mažmeninės ir didmeninės prekybos interneto svetainė sukuriama automatiškai iš AIVA 9001 prekių klatalogo (žr. Katalogas )

Įvedant prekes į AIVA 9001  katalogą, galima nurodyti kokias prekių grupes ir prekes rodyti interneto svetainėje, nurodyti kurias prekes rodyti skyreliuose Naujienos ir Spec. pasiūlymai ir iki kada.

Tipinės interneto svetainės su e-parduotuve dizainas ir jos veikimą galite pažiūrėti adresu www.demo katalogai.t .

Atidarant konkrečiam klientui jo internetiniu adresu tipinę AIVA 9001 e-komercijos svetainę, įkeliame  įmonės logo, užrašome svetainės pavadinimą , pakeičiame spalvas pagal kliento pageidavimą.

Už papildomą mokestį galime sukurti interneto svetainės dizainą pagal užsakovo pageidavimą bei perprogramuoti e-parduotuvės programą naujam dizainui.

Prekių rodymas ir paieška interneto svetainėje.

Informaciją apie prekes į interneto svetainę programa išveda iš Prekių katalogo duomenų bazės.

Programoje yra labai plačios prekių klasifikavimo, išvedimo ir paieškos galimybės interneto svetainėje.

Prekių ir paslaugų grupavimo ir rodymo svetainėje galimybės.

Prekes galima suskirstyti į kiek norima grupių ir pogrupių, ir nurodyti kurias grupes ir pogrupius rodyti internto svetainėje. Grpių pavadinimai rodomi arba pagal abėcėlę arba pagal prioritetą

Prekių grupių aprašymų rodymo galimybės.

Svetainėje galima rodyti prekių grupės aprašymą ir iliustruojančią prekių grupę nuotrauką. Ypač tai naudinga kada prekių grupę sudaro labai panašios prekės, nežymiai besiskiriančios viena nuo kitos, pvz. to pačio modelio, bet skirtingų dydžių ir spalvų batai.

Prekių sąrašo rodymo galimybės.

Prekių sąrašas išvedamas parodant patalpintas prie prekės pavadinimo prekės nuotrauką, ją sumažiant iki tam tikro dydžio.

Prekių aprašymo rodymo galimybės

Prekių aprašymas  rodomas interneto svetainėje toks, kaip ji suformatuotas įvedant į AIVA 9001 katalogą. Kartu prie teksto gali būti patalpinamos ir rodomos prekės charakteristikų lentelės, nuorodos į gamintojo svetainę ir į gamintojo svetainės prekės aprašymą.

Prekių paieškos galimybės.

Prekės interneto svetainėje gali būti ieškomos pagal jų grupės, pogrupio pavadinimus, prekės pavadinimo fragmentą, artikulą bei bet kurią iš prekės charakteristikų.

Titulinio puslapio galimybės.

Tituliniame puslapyje galima rodyti prekių naujienas, akcijines prekes arba kartu abi šias kategorijas, parodant vienos ar kelių prekių paveikslėlius.

Registruotų klientų identifikavimas

Bet kuris neregistruotas svetainės lankytojas gali peržiūrėti prekių katalogą bei užsakyti prekes , įvesti savo duomenis bei atsispausdinti sąskaitą apmokėjimui.

Registruoti klientai gali dar papildomai peržiūrėti ir koreguoti savo anketinius duomenis - adresą, telefonus ir kt., peržiūrėti ankstesnius savo užsakymus ir šiuo metu vykdomus užsakymus, peržiūrėti visus gautus marketinginius komercinius pasiūlymus. Leidžiama ankstesnius užsakymus kopijuoti naujam užsakymui padaryti.

Pasirinkę iš katalogo reikiamas prekes ir įvedę reikalingą prekių kiekį, jie gali atsispausdinti sąskaitą išankstiniam mokėjimui ir išsiųsti užsakymą į įmonę.

Programa kliento užsakymą išsiunčia elektroniniu paštu į įmonę ir kartu sugeneruoja elektroninį laišką pačiam klientui su užsakymo gavimo patvirtinimu. Užsakymas taip pat įrašomas į duomenų bazę. Vėliau klientas gali jį peržiūrėti. Jei užsakymai toliau apdorojami su AIVA 9001 programa, klientas gali matyti užsakymo vykdymo eigą ir seniau įvykdytus užsakymus.

Prekių užsakymo sistema

Interneto vartotojas, užėjęs į Internetinę parduotuvę, gali:

  • susirasti reikiamą prekę pagal grupių rodyklę arba pagal pavadinimo fragmentą, arba pagal gamintoją;
  • įvesti duomenis apie save užsakymo atlikimui. Jei iš savo kompiuterio naršyklės klientas vieną kartą jau įvedė duomenis, jis kitą kartą, norėdamas parduotuvėje užsakyti prekes, ras jau įvestus savo duomenis;
  • atsispausdinti sąskaitą apmokėjimui;
  • pasirinkti, kaip bus atsiimamos prekės – ar įmonėje, ar turi būti pristatyta klientui jo adresu;
  • pasirinkti kaip bus mokama- pavedimu, grynais, atsiimant prekes, pašto perlaida
  • išsiųsti užsakymą įmonei.


Kada klientas duoda komandą išsiųsti užsakymą, programa persiunčia šį užsakymą elektroniniu paštu į įmonę (nurodytais iš anksto pašto adresais) bei atsiunčia klientui , padariusiam užsakymą, patvirtinimą elektroniniu paštu.

Apmokėjimo už prekes sistema

Apmokėjimo už prekes ir paslaugas sistema diegiama už papildomą mokestį, pasirinkus mokėjimo variantus.

Apmokėti už prekes užsakytas internetu klientas gali įvairiais būdais.

Atsispausdinti iš programos sąskaitą išankstiniam apmokėjimui ir apmokėti ją bankiniu pavedimu arba  įnešdamas pinigus į artimiausio banko kasą, arba įnešdamas pinigus į  įmonės kasą. Šis būdas realizuotas sistemoje.

Apmokėti iš savo asmeninės sąskaitos per Internetą. Šis būdas gali būti realizuotas už papildomą mokestį. Kol kas jis tinka asmenims turintiems Lietuvos bankuose asmenines sąskaitas. Įmonė turi taip pat turėti šiame banke savo vieną iš sąskaitų ir sumokėti registracijos mokestį (apie 300Lt)..

Apmokėti Internetu iš kreditinės kortelės. Šis būdas gali būti realizuotas už papildomą mokestį.

Užsakymų vykdymas įmonėje.

Jei elektroninės komercijos sistema realizuojama kaip atskira sistema, o ne kartu su likusia programos AIVA 9001 dalimi, tada internetiniai užsakymai patenka į įmonę elektroniniu paštu ir toliau vykdomi tomis pat priemonėmis kaip ir kiti tos įmonės užsakymai.

Tačiau jei įmonė naudoja visą programą AIVA 9001 , tada internetiniai užsakymai matomi programos modulių AIVA 9001 PARDAVIMAI, AIVA 9001 SANDĖLYS ir AIVA 9001 PIRKIMAI  užsakymų sąrašuose.

Nauda

E-PARDUOTUVĖS įdiegimas naudingas tiek pačiai įmonei, tiek jos klientams.

Įmonei elektroninės komercijos sistema leidžia, pirmiausia, sutaupyti darbo sąnaudas, nes prekių pasirinkimo, užsakymo ir sąskaitos išrašymo darbą atlieka patys klientai, taip sutaupydami pardavimo vadybininkų laiką. Antra, elektroninės komercijos sistema padeda įmonei geriau aptarnauti savo klientus.

Mažmeninės prekybos parduotuvei e-parduotuvė tai dar vienas pardavimo kanalas-dar vienas pardavėjas, bet kuriam nereikia mokėti algos.

Klientams elektroninės komercijos sistema taip pat naudinga. Ji padeda taupyti darbo laiką, kuris gaištamas kol prisiskambinama į įmonę, taupyti telefoninio ryšio išlaidas, suteikia daugiau reikalingos informacijos apie perkamus produktus.
Papildoma informacija apie prekę

Atgal
 
© 1995 - 2018 Aiva sistema
webleader.lt