LT | EN
   

Dauguma gamybinių įmonių Interneto svetainę naudoja tik kaip savo gaminių reklamos priemonę, kur aprašomi jų gaminamų gaminių pavyzdžiai. Kai kuriais atvejais per interneto svetainę galima ir užsakyti gaminius, tačiau tai daugiausiai tik standartinius gaminius. Be to, kadangi tokios e-parduotuvės būna atskirtos nuo gamybos valdymo sistemos, tai reikalinga papildomai aprašyti ir perduoti gaminius gamybai.

 

AIVA E-komercijos sprendimas formuoja gaminių katalogą Interneto svetainėje iš bendros AIVA verslo procesų valdymo sistemos duomenų bazės, todėl galimas svetainėje ir nestandartinių gaminių užsakymas, o užsakymai iš svetainės papuola tiesiogiai į sistemos duomenų bazę, iš kurios iš karto gali būti perduoti gamybai.

 AIVA E-komercijos sprendimas gali būti labai naudoingas ypač toms įmonėms,kurios dirba su užsienio klientais, kuriems dažnai patogiau užsakyti gaminius Interneto, bei kurie nori operatyviai sužinoti kaip vykdomi jų užsakymai. Įdiegus gamybos e-komercijos sitema bus patenkinti ne tik klientai, bet tai labai naudinga ir įmonei, kadangi taupomas jos vadybininkų laikas užsakymų priėmimui iš kleintų

Toks  E-komercijos sprendimas gamybinei įmonei leidžia efektyviau panaudoti gaminių aprašymus,- ne tik Interneto svetainėje, bet ir kitiems tikslams:  rinkodarai  - naujienlaiškių apie gaminius siuntimui, bei  komercinių pasiūlymų ruošimui.

  Sprendimų ir variantų platesnis aprašymas
  Gamybinės įmonės e-komercijos sistemos sprendimas
 


 
© 1995 - 2018 Aiva sistema
webleader.lt