LT | EN
   

AIVA GAMYBA programa padeda išspręsti pagrindines gamybos įmonių problemas, automatizuodama  beveik visus įmonės procesus. Ji maksimaliai pritaikoma kiekvieno darbuotojo poreikiams.

 Pagrindinė programos dalis, kuria naudoja visi kiti programos moduliai yra gaminių, medžiagų, operacijų, staklių ir įrankių duomenų bazė, vadinama Katalogu.

Įdiegus įmonėje AIVA programą, galima padidinti pardavimus, sumažinti išlaidas ir taip padidinti įmonės pelną.

Žemiau parodyta schema, kurioje parodyta kaip valdymo funkcijų automatizavimas siejasi su įmonės pagrindiniais tikslais.

Prekių, paslaugų , gaminių katalogas (toliau katalogas)  verslo valdymo sistemoje yra vienas iš svarbiausių elementų, nuo kurio priklauso visos sistemos sprendimai.

 

Šiuo metu plačiausiai žinomas prekių katalogo sprendimas elektroninei parduotuvei sukurti. Sukurtą e-parduotuvei prekių katalogą galima panaudoti efektyviau,- kitiems įmonės verslo procesams automatizuoti,- elektroniniam marketingui, komercinių pasiūlymų ruošimui, užsakymų tiekėjams.

 

 

 

Gaminiams Kataloge aprašoma gaminių komercinė pusė (kaip prekių) ir  jų gamybos technologija. Galima aprašyti tiek standartinius tiek nestandartinius gaminius. Gaminiai gali būti tiek paprasti, tiek sudėtingi-neriboto komplektacijos lygių skaičiaus.

Kadangi katalogo paruošimas ir tolimesnis palaikymas paprastai reikalauja daug darbo sąnaudų, reikalingi sprendimai kaip šias sąnaudas sumažinti.

AIVA programoje sprendimai, kurie padeda dalinai sumažinti darbo sąnaudas pradiniam katalogo sukūrimui:

1) Gaminių ir medžiagų kainyno ir likučių perrašymas iš įmonės apskaitos sistemos, toliau rankiniu būdu įvedant prekių aprašymus ir nuotraukas

2) Medžiagų katalogo importas internetu iš vieno ar kelių tiekėjų sudarytų medžiagų katalogų, perskaičiuojant tiekėjo kainas į pardavimo kainas

3) Galimybės suteikimas tiekėjams patiems internetu įvesti savo medžiagų  kainas, kurias sistema perskaičiuoja į pardavimo kainas pagal iš anksto nustatytus procentus.

 

Programoje realizuota daug funkcijų, kurios padeda darbuotojams prisitaikyti programą kiekvienoje darbo vietoje pagal savo poreikius. Žemiau parodytos pagrindinės programos administravimo funkcijos.

 
© 1995 - 2018 Aiva sistema
webleader.lt